Doğu Web Tasarım
Kampanyayı Kapat
Bugün 25-05-2024 aramıza katılan son firma Azebu Online Alışveriş

Sultanlar Sarayı Kız Öğrenci Yurdu

Ana Sayfa ¬ Yurtlar ve Apartlar ¬ Kız Öğrenci Yurtları ve Apartları

360 Derece Sanal Tur

Sanal Tur Aç / Kapat
Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Sultanlar Sarayı Kız Öğrenci Yurdu

toplam hit: 6307
Firma Adı Sultanlar Sarayı Kız Öğrenci Yurdu Firma Adresi Göztepe Mah.Fevzi Çakmak Cad. No:1/1 Malatya Telefon 0422 311 09 09 GSM 0546 426 64 44Faks 0422 290 58 99Mail info@sultanlarsarayi.com.trYetkili Bahar TelYetkili Pozisyon Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel MüdürKuruluş Yılı 2012İşletme Türü Limited ŞirketiYıllık Ciro 500,000 TL - 1 Milyon TLÇalışan Sayısı 11 - 50 KişiWeb Adresi http://www.sultanlarsarayi.com.tr

Firma Hakkında

2012 yılında hizmete açılan Sultanlar Sarayı Kız Öğrenci Yurdu, Malatyanın en nezih ve elit semtinde yer almaktadır. 250 öğrenci kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunmaktadır.


Sultanlar Sarayı Kız Öğrenci Yurdu düzeni, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, bahsedilen güvenliği, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, öğrencilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmemizi gelip görmenizde fayda vardır.


  • Özel denetim altında, en son standartlara uygun, otel konforunda inşa edilmiştir. 
  • Odalarımızda; televizyon, internet, buzdolabı, duşa kabin ve 24 saat sıcak su mevcuttur. 
  • 250 kişi kapasiteli yurdumuzda engelli öğrencilerimize uygun oda bulunmaktadır. 
  • Lüks odalarımızın bulundugu katlarda etüt ve bilgisayar salonu vardır. 
  • Yurdumuz güvenlik kamera sistemleri ile donatılmıştır. Öğrencilerimize özel servis aracı, 60 araçlık kapalı otopark, Çamaşırhane, Yemekhane Opsiyonel kahvaltı ve akşam yemeği, Yüzme Havuzu, Cafeterya, Revir, Sığınak, 3 adet asansör ile kusursuz hizmet vermektedir.