Doğu Web Tasarım
Kampanyayı Kapat
Bugün 19-04-2024 aramıza katılan son firma Azebu Online Alışveriş

Özel Çağdaş Hacettepe Ana Okulu

Ana Sayfa ¬ Eğitim - Öğretim ¬ Ana Okulları ve Kreşler

360 Derece Sanal Tur

Sanal Tur Aç / Kapat
Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Özel Çağdaş Hacettepe Ana Okulu

toplam hit: 6696
Firma Adı Özel Çağdaş Hacettepe Ana Okulu Firma Adresi Turgut Özal 1. Cad. 5.sok. 4. ara No : 5 Merkez / MALATYA Telefon 0422 212 00 00 Faks 0422 212 00 00Mail info@hacettepeanaokulu.com.trYetkili Nihal KöseoğluYetkili Pozisyon Firma Sahibi / OrtağıKuruluş Yılı 2009İşletme Türü Şahıs FirmasıYıllık Ciro 250,000 TL ve altıÇalışan Sayısı 5 Kişi ve altıWeb Adresi http://www.hacettepeanaokulu.com.tr/

Firma Hakkında

Hızla değişim ve gelişim gösteren dünyamızda; anne babalar olarak sağlıklı bir kişilik gelişiminin yani sıra değişikliklere kolay uyum sağlayabilen, problemlere odaklanarak yaratıcı ve alternatif çözümler üretebilen, yaşamı kendisi ve diğerleri için kolaylaştırabilecek bilgi ve becerilere sahip, kendinden emin, kararlı ve aktif bireyler yetiştirme yönündeki kaygılarımız şüphesiz ki ortaktır. 

HACETTEPE ANAOKULU; 3-6 Yaş grubu çocuklarının kendine özgü gelişimlerini ve bu gelişime uygun eğitimlerini temel alan bilimsel anlayış ve sorumluluğu ile siz değerli anne babaların çocuklarına yönelik gelecekle ilgili en iyiyi ve doğruyu bulma kaygılarını gidermek amacı ile kurulmuştur.


Okul öncesi dönem, insanın "birey" olma sürecindeki en önemli basamaklardan bir tanesidir. Eğitimciler olarak biz çocuklarda 3-6 yaş aralığının çok iyi değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Biliyoruz ki okul öncesi eğitime ilişkin birçok eğitim/öğretim modeli bulunmaktadır. Gelişim açısından baktığımızda 3-6 yaş grubu çocukların pek çok genel özellikleri bulunmakla beraber, genel özellikler doğrultusundan ayrılan bireysel farklar üzerinde duran, gizli veya yeterince üzerine durulmamış özellikleri geliştirmeye yönelik programlar önem kazanmaktadır.


Öğrenci merkezli eğitimi benimseyen okulumuz her öğrencinin var olan içsel kapasitesini geliştirmeyi hedefler. Burada önemli olan çocuğun kendi kendini keşfetmesi, neleri nasıl öğreneceğini öğrenebilmesidir. 

Eğitimde öğrenciyi merkez almayı kabul eden okulumuz, çocuğun öz güveninin gelişimine ayrıca önem vermektedir. Kendine güvenen çocuk (birey) duygularını ifade etmede, insanlarla ilişki kurmada cesaretli, keşfetmeye, öğrenmeye ve denemeye istekli olur. 

Risk almaktan korkmaz çünkü neleri yapabileceğini ve hedeflerine ulaşmak için kimlerden yardım isteyeceğini bilir. Çocuklar ilgi duydukları konulara karşı içsel güdülenmeye sahiptirler. Bu güdülenme onların ilgi duydukları alanlar üzerinde daha çok düşünme, çaba sarf etme ve zaman harcamlarına neden olur dolayısıyla öğrenmelerini arttırır. 

HACETTEPE ANAOKULU olarak bir her öğrencimizin içsel güdülenmesini destekleyerek nasıl öğreneceğini öğretmeyi amaçlamaktayız.