Doğu Web Tasarım
Kampanyayı Kapat
Bugün 19-04-2024 aramıza katılan son firma Azebu Online Alışveriş

Minipedia Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Ana Sayfa ¬ Eğitim - Öğretim ¬ Ana Okulları ve Kreşler

360 Derece Sanal Tur

Sanal Tur Aç / Kapat
Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Minipedia Kreş ve Gündüz Bakım Evi

toplam hit: 7199
Firma Adı Minipedia Kreş ve Gündüz Bakım Evi Firma Adresi Onbin konutlar, Yavuzselim mahallesi. Üncüler sokak. Şah Villaları No:9 MALATYA Telefon 0422 238 56 16 GSM 0539 385 25 54Faks 0422 238 56 16Mail info@malatyaminipediakres.comYetkili Hanım KarakışYetkili Pozisyon Firma Sahibi / OrtağıKuruluş Yılı 2010İşletme Türü Şahıs FirmasıYıllık Ciro 250,000 TL ve altıÇalışan Sayısı 5 Kişi ve altıWeb Adresi http://www.malatyaminipediakres.com/

Firma Hakkında

Biz okul öncesinde, gelişmekte olan çocuk zekasını kalıcı ve çarpıcı bir eğitimle donatarak, oyun yoluyla hayata hazırlama çabası içerisindeyiz. 

Verdiğimiz eğitimle, temizliğimizle ve sıcak ortamımızla, en iyi olduğumuza inanıyoruz. Bir kreşte çok şey beklemek hakkınız. Çünkü yavrunuzun ihtiyaçları söz konusu olduğunda bir öncelik yapamazsınız. Onun için iyi bir eğitim de önemlidir, şefkatli bir dokunuş da... Oyun da önemlidir, beslenme de..
Temizlik de önemlidir, sağlık da... Bu bilinç bizim hizmet anlayışımızın temelini oluşturur.


Okulumuzda sağlığa zarar verecek ortam ve koşullardan uzaklaşmak için hijyen üzerinde büyük bir titizlikle durulmaktadır. Gün boyu belirli aralıklarla çocuklarımızın kullandıkları sınıf ve diğer alanlar temiz tutulup özellikle havalandırılmasına son derece önem verilmektedir. 

Yine gün içinde belirli periyotlarla lavabo ve tuvaletler temizlenmekte, sağlıklarını etkileyecek hiçbir duruma izin verilmemektedir. Yemeklerden günlük olarak numunelerin alınmakta, kontrolü yapılmaktadır. Okula kayıtta çocuk için sağlık raporu istenmekte olup, bulaşıcı hastalığı, ağır ruhsal ve zihinsel engeli olan çocukların kaydı yapılmamaktadır.. 

Okulumuzda çalışan personelin gerekli sağlık muayene ve kontrolleri periyodik olarak yapılmaktadır. Çocuklarımız için sağlıklı bir ortam oluşturmak amacıyla okul zemini laminant parke ile döşenmiştir. Sizleri sanal turu izledikten sonra okulumuzu görmeye davet ediyoruz.