Doğu Web Tasarım
Kampanyayı Kapat
Bugün 25-05-2024 aramıza katılan son firma Azebu Online Alışveriş

Mabimssan Malatya Bims Sanayi

Ana Sayfa ¬ İnşaat Malzemeleri ¬ İnşaat Malzemeleri Ticareti

Mabimssan Malatya Bims Sanayi

toplam hit: 6112
Firma Adı Mabimssan Malatya Bims Sanayi Firma Adresi 1.Organize sanayi Bölgesi 4. Cadde No: 24 Telefon 0422 237 55 05 Faks 0422 237 55 10Mail info@canbaylar.com.trYetkili Ahmet CanbayYetkili Pozisyon Firma Sahibi / OrtağıKuruluş Yılı 2011İşletme Türü Limited ŞirketiYıllık Ciro 250,000 TL - 500,000 TLÇalışan Sayısı 11 - 50 KişiWeb Adresi http://www.mabimssan.com

Firma Hakkında

İnsanlığın kullana geldiği en eski yapı malzemelerinden biri olan pomzadan mamul BİMSBLOK'ların faydaları yıllar öncesinden keşfedilmiş ve günümüzde teknoloji ile birlikte hafifliği, yüksek izolasyon etkileri, atmosferik şartlar olağanüstü direnci ile de inşaat sektörünün en gözde yapı malzemeleri haline gelmiştir. 
 
MABİMSSAN MALATYA BİMS YAPI LTD. ŞTİ. pomzadan mamul hafif yapı elemanlarının faydalarını yapı sektörünün hizmetine sunmak amacıyla 2011 yılında Malatya’da kurulmuştur. ,

2011 yılında kurulup yeni üretim hattını ve tesislerini tamamlayarak 5000 m2 kapalı ve 13000 m2 açık alana sahip tesislerimizde günlük 30.000 adet üretimiyle sektörün öncü kuruluşlarındandır. 

Firmamız sektörel hizmet etkinliklerini, evrensel standartlarda yürüterek ekonomik ve teknolojik gelişmelerin takibinde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin güvenilir ürünler üretmeyi, bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir. 
 
MABİMSSAN MALATYA BİMS markalı ürünlerimiz başta Malatya ve çevresi olmak üzere Türkiye' nin dört bir yanında konut, otel, iş merkezi, alış veriş merkezi, fabrika projelerinde, kalitesi, hizmeti ve sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile kısa sürede sektörün lider markası haline gelmiştir. 

MABİMSSAN MALATYA BİMS markalı ürünlerimiz karışımın hazırlanmasından paketlemeye kadar yüksek üretim teknolojisi, uzman kadrosu, TSE (EN 771-3) ve CE belgeleri ile, Avrupa standartlarındaki üretimi, sektörün en kapsamlı kalite kontrol ,güncel kalibrasyonlu laboratuarı ve Arge departmanı ile üstün kalitede duvar ve asmolen bloklarını inşaat sektörünün hizmetine sunulmaktadır.