Doğu Web Tasarım
Kampanyayı Kapat
Bugün 19-04-2024 aramıza katılan son firma Azebu Online Alışveriş

Altıntaç Düğün Salonu

Ana Sayfa ¬ Düğün ve Evlilik ¬ Düğün Salonları

360 Derece Sanal Tur

Sanal Tur Aç / Kapat
Lütfen Flash Player'ı Güncelleyiniz.

Altıntaç Düğün Salonu

toplam hit: 9072
Firma Adı Altıntaç Düğün Salonu Firma Adresi Elazığ Yolu 1 Km / Malatya Telefon 0422 311 33 44 Faks 0422 311 79 79Mail info@altintacdugunsarayi.comYetkili Abuzer VurmazYetkili Pozisyon Firma Sahibi / OrtağıKuruluş Yılı 2007İşletme Türü Şahıs FirmasıYıllık Ciro 250,000 TL ve altıÇalışan Sayısı 11 - 50 KişiWeb Adresi http://www.altintacdugunsarayi.com

Firma Hakkında

Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Altıntaç Düğün Salonu, lüks bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi lüks salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.

Altıntaç Düğün Salonu, evlenecek çiftlerin hayatlarındaki en güzel günlerini, rüya gibi geçirmelerini sağlamak için 2000 kişilik salonu ve profesyonel kadrosu ile hizmet veriyor.

Salonumuz lüks ve hayalinize uygun 2000 kişilik kapasitesiyle, size hayatınızın en güzel zamanını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır. Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Altıntaç Düğün Salonu size lüks mekanın yanında güler yüzlü tecrubeli kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.